Цифри та факти: Чернігів підбиває підсумки та визначає пріоритети роботи системи профспілкового навчання

Цифри та факти: Чернігів підбиває підсумки та визначає пріоритети роботи системи профспілкового навчання

Цифри та факти: Чернігів підбиває підсумки та визначає пріоритети роботи системи профспілкового навчанняДнями відбулося чергове засідання Навчально-методичної ради (НМР) по навчанню профспілкових кадрів і активу Федерації профспілкових організацій Чернігівської області. Захід пройшов під головуванням Ігоря Москаленка, голови НМР, голови обласної Федерації.

З інформацією про виконання програми навчання профспілкових кадрів і активу за 2017 рік виступила Тетяна Осадча — директор Навчально-методичного центру профспілок. Загалом, за звітний рік на базі Центру проведено 108 освітніх заходів для профспілкових кадрів та активу, в яких взяло участь більше 5 тисяч спілчан.

Аналізуючи позитивні та негативні моменти року, що минув, директор НМЦ профспілок відзначила:

  • Зі знаком “плюс”: були успішно впроваджені нові навчальні програми та проекти; в навчанні та профспілковій роботі збільшилося використання соціальних мереж та інтернет-сервісів; розвивалася співпраця з міжнародними профспілковими структурами та фондами.
  • Зі знаком “мінус”: важливо збільшити увагу профорганізацій усіх рівнів до навчання молодіжного профспілкового активу; варто суттєво активізувати навчання представників профспілкових організацій з питань охорони праці; відчувається потреба у відновленні роботи постійнодіючих міжгалузевих семінарів для голів первинних профорганізацій.

Цифри та факти: Чернігів підбиває підсумки та визначає пріоритети роботи системи профспілкового навчанняЧернігівський НМЦ на практиці підтверджує свій статус базового навчального Центру Федерації профспілок України. 2017 року колектив навчального закладу прийняв 37 груп з інших регіонів країни.

Тренери Навчально-методичного центру постійно працюють над розробкою нових тематик тренінгів та оновленням існуючих програм. Це є одним з факторів привабливості навчання в Чернігові. Безперечними новаціями 2017 року стало впровадження в роботу двох форм проведення навчання — “Квест на закріплення навичок використання сучасних інтернет-сервісів” та “Літній табір “Молодість. Активність. Профспілки”.

В рамках соціального діалогу, Федерація профспілкових організацій Чернігівської області та Навчально-методичний центр профспілок проводили круглі столи, фахові дискусії та зустрічі з представниками органів державної влади та місцевого самоврядування.

Заступник керівника Центру освіти дорослих “Перспектива” підприємства “НМЦ” профспілок Олена Щепотьєва представила на розгляд програми навчання профспілкових кадрів і активу на 2018 рік до яких члени Ради зробили відповідні пропозиції.

Цифри та факти: Чернігів підбиває підсумки та визначає пріоритети роботи системи профспілкового навчання

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *