Рішення президії: територіальна угода на новий термін готова до підписання

Рішення президії: територіальна угода на новий термін готова до підписання

Рішення президії: територіальна угода на новий термін готова до підписання3 жовтня під головуванням Ігоря Москаленка відбулося чергове засідання Президії Федерації профспілкових організацій Чернігівської області. На порядку денному, як завжди, найважливіші питання соціально-економічного становища працюючих та діяльність членських організацій.

Першим і найважливішим питанням було погодження Територіальної угоди про регулювання основних соціально-економічних принципів та трудових відносин на 2017-2020 роки між органами влади – Чернігівською обласною державною адміністрацією та Чернігівською обласною радою, господарськими органами – Спільним представницьким органом роботодавців та профспілками – Спільним представницьким органом репрезентативних профспілок на територіальному рівні.

Необхідно зазначити, що в проекті нової Територіальної угоди, крім обласної державної адміністрації, від органів влади також виступає і Чернігівська обласна рада, що на думку профспілок є важливим саме в умовах проведення децентралізації.

Після обговорення Угоди, Президія схвалила її проект та доручила Ігорю Москаленко — голові Спільного представницького органу репрезентативних профспілок на територіальному рівні підписати відповідну угоду.

Далі були підбиті підсумки участі членських організацій та трудових колективів у Всеукраїнському огляді на кращу організацію оздоровлення і відпочинку дітей в літній період 2017 року.

Було відзначено, що матеріали на Всеукраїнський огляд роботи профспілок та трудових колективів на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей подали 12 обласних та 7 первинних профспілкових організацій.

Всього обласні організації разом з первинними профспілковими організаціями оздоровили влітку 2017 року 3098 дітей.

Огляд в черговий раз засвідчив, що законодавче скасування видатків Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на дитяче оздоровлення, значне зростання вартості дитячої оздоровчої путівки призвело до того, що деякі обласні організації галузевих профспілок взагалі не проводили оздоровлення дітей, а деякі вимушені буди оздоровлювати дітей тривалістю зміни 10, 12, а то навіть 7 днів.

Найбільш активні профспілкові організації та організаторів дитячої оздоровчої кампанії 2017 року були представлені до нагород Федерації профспілок України.

Головним завданням членських організацій ФПО в сфері дитячого оздоровлення на 2018 рік Президія визначила посилення роботи із соціальними партнерами, у тому числі з органами виконавчої влади і місцевого самоврядування, роботодавцями з метою збільшення асигнувань на оздоровчу роботу з дітьми, збереження мережі дитячих оздоровчих закладів.

Президія також ухвалила декілька організаційних та технічних рішень.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *