Проект «Я МАЮ ПРАВО» об’єднує соціальних партнерів на Чернігівщині

Проект «Я МАЮ ПРАВО» об’єднує інтереси соціальних партнерів на Чернігівщині

Проект «Я МАЮ ПРАВО» об’єднує соціальних партнерів на ЧернігівщиніЗ нагоди Всеукраїнського тижня права, присвяченого Загальній декларації прав людини Федерація профспілкових організацій Чернігівської області та Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області 5 грудня 2017 року провели зустріч представників Головного територіального управління (ГТУ) юстиції у Чернігівській області з членськими організаціями ФПО.

На зустрічі був представлений проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО». Перший заступник начальника ГТУ Сергій Рудий, начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмила Кузьміна, начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Олена Ромашко, заступник начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби Олена Міщенко підготували презентацію Національного проекту та акцентували увагу, що Міністерство юстиції України на захисті прав громадян України. Фахівці розповіли про напрямки діяльності органів юстиції області, поінформували про новації в законодавстві стосовно примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів, систему надання безоплатної правової допомоги та ін.

Проект «Я МАЮ ПРАВО» об’єднує соціальних партнерів на ЧернігівщиніПрисутній на заході голова Федерації профспілкових організацій Ігор Москаленко відзначив важливість заходу, зазначивши, що такі проекти дають громадянам знання та практичні навички того, як ці права реалізовувати та захищати.

Присутнім були роздані буклети на різну тематику, що інформують громадян про їх права та механізми захисту, зокрема: «Не знаєш як оформити субсидію?», «Не знаєш як вирішити спір?», «Не знаєш як оформити договір оренди землі?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», та інформаційний бюлетень Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, якій містить телефон Всеукраїнської гарячої лінії безоплатної правової допомоги, а також адресу та телефон приймальні, по якому можна здійснити запис на особистий прийом у Чернігові.

Представники ГТУ відповіли на численні питання профспілкових лідерів, які щоденно турбують спілчан, що свідчить про актуальність і корисність заходу.

Наприкінці зустрічі голова Федерації профспілкових організацій області Ігор Москаленко щиро подякував керівництву Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області та запросив їх до співпраці в рамках соціального діалогу!

Проект «Я МАЮ ПРАВО» об’єднує соціальних партнерів на Чернігівщині

Проект «Я МАЮ ПРАВО» об’єднує соціальних партнерів на Чернігівщині

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *